Node Health (1.0.0) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Date
si: දිනය

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Count
si: එකතුව

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
