Node Health (1.0.0) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Date
sq: Data

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Node
sq: Nyjë

en: Filter
sq: Filtri

en: Revisions
sq: Revizione

en: Count
sq: Numri

en: Filters
sq: Filtrat
