Node Health (1.0.0) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Field name
sr: Назив поља

en: Content Type
sr: Тип садржаја
