Node Health (1.0.0) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Date
sv: Datum

en: Logs
sv: Loggar

en: Message
sv: Meddelande

en: Settings
sv: Inställningar

en: Export
sv: Exportera

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Node
sv: Nod

en: Revision ID
sv: Versions-ID

en: Filter
sv: Filtrera

en: Revisions
sv: Versioner

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Count
sv: Antal

en: Filters
sv: Filter

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Usage
sv: Användning

en: Report
sv: Rapportera

en: Settings saved.
sv: Inställningar sparade.

en: Queue
sv: Kö

en: No data found.
sv: Ingen data funnen.

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: No nodes found.
sv: Inga noder funna.

en: Export CSV
sv: Exportera CSV

en: No logs found.
sv: Inga loggar hittade.
