Node Health (1.0.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Date
ta: திகதி

en: Message
ta: தகவல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Node
ta: கணு

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Count
ta: எண்ணிக்கை
