Node Health (1.0.0) - en to ta translation catalogue (23 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Date
ta: தேதி

en: Message
ta: செய்தி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Content Types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Node
ta: கணு

en: Revision ID
ta: பதிப்பு குறியெண்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Revisions
ta: மறுபதிப்புகள்

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Report
ta: அறிக்கை

en: Queue
ta: வரிசை
