Node Health (1.0.0) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Date
te: తేదీ

en: Logs
te: చిట్టాలు

en: Message
te: సందేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Filter
te: వడపోయి

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: Count
te: లెక్క
