Node Health (1.0.0) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Count
ug: قېتىم سانى
