Node Health (1.0.0) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Date
uk: Дата

en: Logs
uk: Журнали

en: Message
uk: Повідомлення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Export
uk: Експортувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Node
uk: Матеріал

en: Revision ID
uk: ID редакції

en: Filter
uk: Фільтр

en: Revisions
uk: Редакції

en: Field value
uk: Значення поля

en: Field name
uk: Назва поля

en: Count
uk: Лічильник

en: Filters
uk: Фільтри

en: Confirm Deletion
uk: Підтвердіть видалення

en: Confirm Delete
uk: Підтвердити видалення

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Usage
uk: Використання

en: Report
uk: Звіт

en: Settings saved.
uk: Налаштування збережені.

en: Queue
uk: Черга

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: Chart
uk: Діаграми

en: Table Name
uk: Назва Таблиці

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Explorer
uk: Провідник

en: No logs found.
uk: Журнали відсутні.
