Node Health (1.0.0) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Logs
vi: Bản ghi

en: Message
vi: Thông điệp

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Export
vi: Xuất

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Revision ID
vi: ID bản hiệu đính

en: Filter
vi: Lọc

en: Revisions
vi: Các bản duyệt

en: Field name
vi: Tên trường

en: Count
vi: Số lượng

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: Usage
vi: Sử dụng

en: Queue
vi: Hàng đợi

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang
