Node Health (1.0.0) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Date
af: Datum

en: Logs
af: Logboeke

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Node
af: Mode

en: Filter
af: Filtreer

en: Revisions
af: Weergawes
