Node Health (1.0.0) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Date
be: Дата

en: Logs
be: Логі

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: Export
be: Экспарт

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Node
be: Вузел

en: Revision ID
be: ID версіі

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Revisions
be: Версіі

en: Field name
be: Назва поля

en: Count
be: Колькасць

en: Filters
be: Фільтры

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Settings saved.
be: Налады захаваны
