Node Health (1.0.0) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Date
bn: তারিখ

en: Message
bn: বার্তা

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Filter
bn: ফিল্টার
