Node Health (1.0.0) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Date
ca: Data

en: Logs
ca: Registres

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Export
ca: Exporta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Filter
ca: Filtra

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Count
ca: Quantitat

en: Filters
ca: Filtres

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Usage
ca: Ús

en: Report
ca: Informe

en: No tables selected.
ca: No hi ha taules seleccionades.

en: No data found.
ca: No s'han trobat dades.

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Chart
ca: Taula

en: Items per page
ca: Elements per pàgina
