Node Health (1.0.0) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Date
cy: Dyddiad

en: Message
cy: Neges

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Export
cy: Allfudo

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Node
cy: Nod

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Revisions
cy: Diwygiadau

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Filters
cy: Hidlyddion

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
