Node Health (1.0.0) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Date
da: Dato

en: Message
da: Meddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Export
da: Eksportér

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Content type
da: Indholdstype

en: Node
da: Indholdselement

en: Revision ID
da: Versions-ID

en: Revisions
da: Versioner

en: Field name
da: Feltnavn

en: Count
da: Antal

en: Filters
da: Filtre

en: Content Type
da: Indholdstype

en: Usage
da: Brug

en: Report
da: Rapport

en: Settings saved.
da: Indstillinger er gemt

en: Queue
da: Kø

en: Finished with an error.
da: Afsluttet med en fejl.

en: Items per page
da: Antal elementer
