Node Health (1.0.0) - en to dz translation catalogue (16 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Logs
dz: དྲན་དེབ་ཚུ་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Revisions
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ་

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།
