Node Health (1.0.0) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Date
eu: Data

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Export
eu: Esportatu

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Node
eu: Nodoa

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Count
eu: Zenbatu

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Usage
eu: Erabilera

en: Queue
eu: Ilara

en: Items per page
eu: Elementuak orriak
