Node Health (1.0.0) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Date
gl: Data

en: Logs
gl: Rexistros

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Export
gl: Exportar

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Node
gl: Nodo

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Filter
gl: Filtro

en: Revisions
gl: Revisión

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Count
gl: Contar

en: Filters
gl: Filtros

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Usage
gl: Uso

en: Report
gl: Informe

en: Settings saved.
gl: Axustes gardados.

en: Queue
gl: Cola

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: Items per page
gl: Elementos por páxina
