Node Health (1.0.0) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: Node
gu: નોડ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Report
gu: અહેવાલ
