Node Health (1.0.0) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Date
he: תאריך

en: Logs
he: לוגים

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: Export
he: יצוא

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Node
he: פריט תוכן

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Filter
he: סינון

en: Revisions
he: גרסאות

en: Field name
he: שם שדה

en: Count
he: כמות

en: Filters
he: מסננים

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Usage
he: שימוש

en: Queue
he: תור

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד
