Node Health (1.0.0) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Date
hr: Datum

en: Logs
hr: Dnevnici

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: Export
hr: Izvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Revision ID
hr: ID revizije

en: Filter
hr: Pročisti

en: Revisions
hr: Revizije

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Count
hr: Broj

en: Filters
hr: Prečistači

en: Usage
hr: Upotreba

en: Settings saved.
hr: Postavke snimljene.
