Node Health (1.0.0) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Date
hu: Dátum

en: Logs
hu: Naplók

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Node
hu: Tartalom

en: Revision ID
hu: Változatazonosító

en: Filter
hu: Szűrő

en: Revisions
hu: Változatok

en: Field value
hu: Mező érték

en: Field name
hu: Mező neve

en: Count
hu: Mennyiség

en: Filters
hu: Szűrők

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Usage
hu: Használat

en: Report
hu: Beszámoló

en: Nid
hu: Tartalom azonosító

en: Settings saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: Queue
hu: Várólista

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként
