Node Health (1.0.0) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Export
hy: Արտահանել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Node
hy: Նոդ

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Count
hy: քանակ
