Node Health (1.0.0) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Date
is: Dagsetning

en: Logs
is: Kerfisskrár

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: Export
is: Flytja út

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Node
is: Nóða

en: Filter
is: Sía

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Field value
is: Gildi svæðis

en: Filters
is: Síur

en: Content Type
is: Efnisgerð

en: Items per page
is: Hlutir per síðu
