Node Health (1.0.0) - en to it translation catalogue (28 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Date
it: Data

en: Logs
it: Log

en: Message
it: Messaggio

en: Settings
it: Impostazioni

en: Export
it: Esporta

en: Save
it: Salva

en: Default
it: Predefinito

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Node
it: Nodo

en: Revision ID
it: ID revisione

en: Filter
it: Filtra

en: Revisions
it: Revisioni

en: Field value
it: Valore del campo

en: Field name
it: Nome del campo

en: Count
it: Numero

en: Filters
it: Filtri

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: Usage
it: Utilizzo

en: Report
it: Resoconto

en: Finished with an error.
it: Terminato con un errore.

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: No logs found.
it: Nessuna registrazione trovata.
