Node Health (1.0.0) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Filters
ka: ფილტრები
