Node Health (1.0.0) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Message
ku: پەیام

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Node
ku: گرێ

en: Revision ID
ku: IDی پێداچوونەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Count
ku: ژمارە

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان
