Node Health (1.0.0) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Date
lv: Datums

en: Logs
lv: Žurnāli

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Export
lv: Eksportēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Content type
lv: Satura veids

en: Node
lv: Mezgls

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Count
lv: Skaits

en: Filters
lv: Filtri

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā
