Node Health (1.0.0) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Logs
my: မှတ်တမ်းများ

en: Message
my: သတင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Count
my: ရေတွက်
