Node Health (1.0.0) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Node
ne: नोड

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Count
ne: गन्नुहोस
