Node Health (1.0.0) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Date
os: Датæ

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Export
os: Экспорт

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
