Node Health (1.0.0) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Date
pl: Data

en: Logs
pl: Dzienniki

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Export
pl: Eksportuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Node
pl: Węzeł

en: Revision ID
pl: ID wersji

en: Filter
pl: Filtr

en: Revisions
pl: Wersje

en: Field value
pl: Wartość pola

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Count
pl: Liczba

en: Filters
pl: Filtry

en: Confirm Deletion
pl: Potwierdź usunięcie

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Usage
pl: Użycie

en: Report
pl: Raport

en: Nid
pl: ID węzła

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zachowane.

en: Queue
pl: Kolejka

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: Chart
pl: Wykres

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Export CSV
pl: Eksportuj CSV
