Node Health (1.0.0) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Date
ro: Data

en: Logs
ro: Loguri

en: Message
ro: Mesaj

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Node
ro: Nod

en: Revision ID
ro: ID-ul revizuirii

en: Filter
ro: Filtru

en: Revisions
ro: Revizii

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Count
ro: Contor

en: Filters
ro: Filtre

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Usage
ro: Utilizare

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină
