Node Health (1.0.0) - en to ru translation catalogue (33 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Date
ru: Дата

en: Logs
ru: Системные журналы

en: Message
ru: Сообщение

en: Settings
ru: Настройки

en: Export
ru: Экспортировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Content type
ru: Тип материала

en: Node
ru: Материал

en: Revision ID
ru: ID редакции

en: Filter
ru: Фильтр

en: Revisions
ru: Редакции

en: Field value
ru: Значение поля

en: Field name
ru: Имя поля

en: Count
ru: Количество

en: Filters
ru: Фильтры

en: Confirm Deletion
ru: Подтвердите Удаление

en: Confirm Delete
ru: Подтвердить удаление

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Usage
ru: Использование

en: Report
ru: Отчёт

en: Settings saved.
ru: Настройки сохранены.

en: Queue
ru: Очередь

en: No data found.
ru: Данные не найдены.

en: Finished with an error.
ru: Завершено с ошибкой

en: Table Name
ru: Название Таблицы

en: Items per page
ru: Элементов на страницу
