Node Health (1.0.0) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Date
sk: Dátum

en: Logs
sk: Záznamy

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Export
sk: Exportovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Node
sk: Uzol

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Revisions
sk: Revízie

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Count
sk: Počet

en: Filters
sk: Filtre

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Usage
sk: Využitie

en: Queue
sk: Rad

en: Items per page
sk: Položky na stránku
