Node Health (1.0.0) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Date
sl: Datum

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Export
sl: Izvoz

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Node
sl: Vozlišče

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Revisions
sl: Različice

en: Field name
sl: Ime polja

en: Count
sl: Število

en: Filters
sl: Filtri
