Node Health (1.0.0) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Date
th: วันที่

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Export
th: ส่งออก

en: Save
th: บันทึก

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Revision ID
th: แก้ไข ID

en: Revisions
th: รุ่น

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Count
th: จำนวน

en: Filters
th: ตัวกรอง
