Node Health (1.0.0) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Date
tr: Tarih

en: Logs
tr: Kayıtlar

en: Message
tr: İleti

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Node
tr: Düğüm

en: Revision ID
tr: Sürüm ID

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Field value
tr: Alan değeri

en: Field name
tr: Alan adı

en: Count
tr: Sayaç

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Confirm Deletion
tr: Silmeyi Onayla

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: Usage
tr: Kullanım

en: Report
tr: Rapor

en: Chart
tr: Grafik

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı
