Node Health (1.0.0) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Date
ur: تاریخ

en: Logs
ur: لاگز

en: Message
ur: پیغام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Node
ur: نوڈ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام
