Node Inspector (1.0.0-beta3) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Name
my: အမည်

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး
