Node Inspector (1.0.0-beta6) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Type
sl: Tip

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Required
sl: Obvezno

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Unknown
sl: Neznan

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Published
sl: Objavljeno
