Node Inspector (1.0.0-beta7) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Development
az: Develop

en: Type
az: Növ

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Required
az: Tələb olunur

en: Name
az: Ad

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Last changed
az: Son dəyişdirilən

en: Translatable
az: Tərcümə edilə bilən

en: Bundle
az: Paket

en: Reusable
az: Yenidən istifadə edilə bilən

en: Layout ID
az: Maket ID-si

en: Latest revision
az: Ən son versiya

en: Default revision
az: Defolt istinad

en: Block revision ID
az: Istinad ID-sini bloklayın
