Node Inspector (1.0.0-beta7) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Type
el: Τύπος

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Name
el: Όνομα

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Label
el: Ετικέτα

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Last changed
el: Τελευταία τροποποίηση:

en: Translatable
el: Μεταφράσιμο

en: Bundle
el: Ομάδα
