Node Inspector (1.0.0-beta7) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Type
si: වර්ගය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
