Node Inspector (1.0.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Development
lv: Izstrāde

en: Type
lv: Veids

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Required
lv: Obligāts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Label
lv: Etiķete

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Published
lv: Publicēts

en: Last changed
lv: Pēdējo reizi mainīts

en: Translatable
lv: Tulkojams

en: Bundle
lv: Komplekts
