Node Inspector (1.0.0) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Development
ru: Разработка

en: Type
ru: Тип

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Required
ru: Обязательно

en: Name
ru: Название

en: Node ID
ru: ID материала

en: Label
ru: Метка

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Revision ID
ru: ID редакции

en: Published
ru: Опубликовано

en: Computed
ru: Вычисляемое

en: Block ID
ru: ID блока

en: Last changed
ru: Дата последнего изменения

en: Translatable
ru: Переводимый

en: Bundle
ru: Набор

en: Reusable
ru: Переиспользуемый

en: Layout ID
ru: ID схемы

en: Latest revision
ru: Последняя редакция

en: Default revision
ru: Редакция по умолчанию

en: Block revision ID
ru: ID редакции блока
