Node Inspector (1.0.0) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Title
da: Titel

en: Development
da: Udvikling

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Required
da: Obligatorisk

en: Name
da: Navn

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Label
da: Etiket

en: Unknown
da: Ukendt

en: Revision ID
da: Versions-ID

en: Published
da: Udgivet

en: Computed
da: Beregnede

en: Block ID
da: Blok ID

en: Last changed
da: Sidst ændret

en: Translatable
da: Kan oversættes

en: Reusable
da: Genanvendelig

en: Latest revision
da: Seneste revidering

en: Default revision
da: Standard revidering

en: Block revision ID
da: Blok versions-ID
