Node Inspector (1.0.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Type
th: ประเภท

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Required
th: จำเป็น

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Revision ID
th: แก้ไข ID

en: Bundle
th: กลุ่ม
