Node Layout builder (3.0.3) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Enable
ast: Activar

en: None
ast: Nengún

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Text
ast: Testu

en: Node
ast: Noyu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: node
ast: noyu

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Save changes
ast: Guardar cambeos

en: Close
ast: Zarrar
